کواچ: در بازی‌های آسیایی کار راحتی نداریم

کواچ: در بازی‌های آسیایی کار راحتی نداریم

روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ پیش از آغاز رقبابت های ایران در بازیهای آسیایی در افزود: تیم ایران کار راحتی در بازیهای آسیایی ندارد، بازی‌های آسیایی برای من تورنمنت دیگری است. پیش‌بینی نتیجه نیز سخت است.

وی با بیان اینکه نهایت تلاش‌مان را به کار می‌بریم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم، تصریح کرد: البته خیلی سخت است بعد از قهرمانی جهان که تیم یک روز در میان بازی‌های سخت داشت، از نظر ذهنی و جسمی بازیکنان را برای اینچئون آماده کنیم. اما تیم من حالا آماده رقابت با هر تیمی است.

سرمربی تیم ملی والیبال در باره شناخت برخی مربیان حاضر در این رقابت ها از تیم ایران گفت: هیچ ترسی از شناخت مربیان سایر تیم ها از ملی پوشان نداریم. مگر ولاسکو ایران را نمی‌شناخت؟ اما ایران 3 بر صفر آرژانتین را شکست داد.

وی تاکید کرد: اگر کره جنوبی تیم خوبی است، به خاطر پارک سرمربی آن نیست. او وقتی تیمش باخت گفت برای بازی‌های آسیایی آماده می‌شویم اما ما هم در قهرمانی جهان تلاش کردیم و هم در بازی‌های آسیایی، نگرانی نیز از شناخت حریفان از تیم ایران نداریم.

کواچ مقام ششم جهان را فوق العاده دانست و گفت: فوق‌العاده بود. البته می‌توانستیم نتیجه بهتر از این هم بگیریم، اما فراموش نکنید که باید قدم به قدم جلو برویم. یادمان نرود ایران برای اولین بار تا دور سوم رقابت‌های قهرمانی جهان با مسابقات فشرده و کیفیت بازی بالا آمد.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: باید نگاهی به تیم‌های دیگر داشته باشیم. ما همه تلاش‌مان را کردیم. فکر نمی‌کنم بد بازی کرده باشیم. آخرین دوره، ایران نوزدهم دنیا بود اما حالا ششم شد. همین صعود 13 پله‌ای نشان می‌دهد والیبال ایران به چه سطحی رسیده است. البته قبول دارم می‌توانستیم جزو 4 تیم اول باشیم اما یکسری اشکالات اجازه نداد.

وی با اشاره به باخت ایران برابر آلمان در مرحله سوم رقابت های جهانی لهستان تصریح کرد: تیم آلمان از نظر فیزیکی فوق‌العاده بود. تیمی منظم و با نظمی که راه حلی برای مهار بازیکن ماهرش گروزه نداشتیم.

تیم ملی والیبال ایران صبح دیروز وارد دهکده بازی های آسیایی اینچئون شد و از پنج شنبه سوم مهرماه مسابقات خود در این بازی ها را آغاز می کند.

دو شنبه 7 اردیبهشت 1394

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین مطالب