پرشیاسیستم در ایپاس2014 حضور خواهد داشت

پرشیاسیستم در ایپاس2014 حضور خواهد داشت

براساس این گزارش، شرکت پرشیاسیستم که حضوری ده ساله در بازار فناوری اطلاعات کشور دارد، در نمایشگاه ایپاس امسال تازه ترین راهکارهای لول وان، هایک ویژن، نئوو و ای کوییپ را در معرض دید علاقمندان قرارخواهد داد.

این گزارش می افزاید، تولید رک های ای کوییپ آلمان با لایسنس این شرکت و ارائه آن در بازارهای ایران و منظقه ، یکی از نقاط کلیدی این حضور نمایشگاهی است. رک های جدید ای کوییپ به منظور تفکیک بخش های کارشناسی مختلف بطور مثال بخش شبکه از بخش حراست طراحی شده است . به نحوی که دو محفظه جداگانه با دسترسی های جداگانه در نظر گرفته شده است .

عموما در سازمانهایی که نیازمند دو رک مجزا ولی در محل یکسان برای قرارگیری و دسترسی دو گروه مختلف از کارشناسان دارند، می توانند به جای خرید دو رک، از یک  رک با سطوح امنیتی متفاوت استفاده کنند . امکان نصب KVM Console   و استفاده از فضای مشترک از دیگر امکانات این رک می باشد .

 ضمن آنکه نخستین پچ پنل با قابلیت POE همزمان با جهان در این نمایشگاه ارائه خواهد گردید.

در خصوص محصولات شبکه لول وان، در این نمایشگاه  دوربین مگاپیکسلی جدید  FCS-0032 و دوربین FCS-5057 با توان سه مگاپیکسل عرضه خواهد گردید.

درخصوص دوربین های نظارت تصویری هایک ویژن سری های جدیدی از این محصولات ارائه می گردد که با استفاده از الگوریتمی پیشرفته، بدون اینکه از کیفیت تصویر کاسته شود میزان Bit Rate، تصویر را کاهش می دهد و این مهم باعث می شود حجم وسیعی از حافظه ای که توسط تصاویر دوربین اشغال می شود کاسته شود.

همچنین محصولات نرم افزاری و سخت افزاری نوو در سری NUUO Crystal با بهبودهایی که روی آن ایجاد شده، مانند قابلیت Failover به هنگام ضبط و امکانات اضافه شده ای مانند سازگاری با NUUO A08 I/O و مانیتورینگ بهتر رویدادهای سیستم، در این نمایشگاه عرضه می گردد.

گفتنی است سیزدهمین نمایشگاه تجهیزات ایمنی، امنیتی و پلیسی (ایپاس) از 26 تا 29 مهرماه 93 در محل مصلای تهران برپا خواهد بود.

دو شنبه 7 اردیبهشت 1394

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین مطالب